این مطلب ۴۱۳۳ بار خوانده شده

بصیرت دهی و روشنگری بر عهده دانشجویان و اساتید است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، سرهنگ جهانگیر انصاری عصر امروز در جمع دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای برادران یاسوج، تکریم شهدای دانشجو و تجدید میثاق با آرمان های امام و شهیدان را از اهداف مهم بزرگداشت روز دانشجو برشمرد و اظهار داشت: پیشرفت هرجامعه ای منوط به فعالیت دانشجویان آن کشور است.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نگاه ویژه ای در خصوص پویائی دانشگاه ها و دانشجویان دارد، بیان کرد: بیش از ۵۰۰ هزار دانش آموز در جنگ حضور داشتند که از بین آنها ۳۵ هزار شهید تقدیم این نظام شد.

این مطلب ۳۳۰۱ بار خوانده شده

۱۳ آبان ماه یک تاریخ در طول زمان است/تحریم های کاتسا نشان از دشمنی دیرینه آمریکا با روح آزادگی این انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، شهرام مهدوی مطلق سخنران مراسم یوالله ۱۳ابان شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا گفت:امروز ایران اسلامی مدیون از خودگذشتی رزمندگان اسلام و شهیدانی است که برای این انقلاب خونها و جانها دادند.

 

وی با تقدیر از حضورحماسی دنا نشینان در مراسم ۱۳ابان بیان کرد:دنا نشینان نشان داده اند که مردان همیشه در صحنه وسرسخت برای حضور در روزهای مهم انقلاب هستند.

این مطلب ۱۶۸۸ بار خوانده شده

وزیر بهداشت اجازه ندهد مسئولان اقتصادی از جامعه پزشکی سوء استفاده کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در انتقاد به وزیر بهداشت درباره صحبت های وی در جمع روانپزشکان، نامه ای را به شرح زیر نوشتند: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جنابعالی

اخیراً حضرتعالی در سخنانی در جمع روانپزشکان به انتقاد شدید از ائمه جمعه و سرداران حرم و علم و قلم پرداخته اید که برخود لازم میدانیم نکاتی چند از باب خیرخواهی شما به عرض برسانیم:

این مطلب ۲۱۸۳ بار خوانده شده

طراحان مدل جدید قراردادهای نفتی به جای رفع نقاط ضعف صورت مسئله را پاک کرده‌اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در نامه ای خطاب به قاضی سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور از اجرای مدل جدید از قراردادهای نفتی ( ipc) ابراز نگرانی کرد.

 

متن نامه به شرح زیر است:

این مطلب ۳۲۹۸ بار خوانده شده

در انتخاب استاندار آینده زنجان نهایت دقت را به خرج دهید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور تاکید کرد: از شما درخواست داریم در انتخاب استاندار آینده زنجان نهایت دقت و امتنان را به خرج داده و فردی را انتخاب کنید که به دنبال تحقق آرمان های اصیل انقلاب اسلامی باشد.

 

متن نامه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

 

این مطلب ۲۹۵۵ بار خوانده شده

آیا خون مسلمانان مظلوم از خون چشم آبی‌های غربی کمرنگ تر است؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی نامه ای به وزیر امور خارجه نوشت: آیا خون مسلمانان مظلوم از خون چشم آبی های غربی کمرنگ تر و کم بها تر است؟ متن این نامه به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم


«مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادِی یا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم» 

این مطلب ۳۳۰۶ بار خوانده شده

کوچکترین غفلت از بخش کشاورزی خیانت به کشور و امنیت غذایی است

۲۹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو،  تشکل دانشجویی استان مرکزی نامه‌ای سرگشاده به استاندار و نمایندگان منتخب مردم این استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات این روزهای کشاورزان نوشتند که متن کامل نامه به شرح زیر است:

 

بسمه ی تعالی


استاندار محترم استان مرکزی و نمایندگان منتخب مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی


با سلام و آرزوی توفیق برای خدمت هرچه بهتر به مستضعفان

این مطلب ۲۹۴۲ بار خوانده شده

خاطره تلخ شهدای اسپایکر و الکراده ثابت کرد هولوکاست واقعی در منطقه ما رقم می‌خورد

۵۰به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو،  دفتر بسیج دانشجویی در دانشگاه های کشور خطاب به مردم عراق نامه‌‌ای به شرح زیر نوشتند: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت مقاوم و غیور، و جوانان بیدار و درصحنه عراق

۱.نزدیک به یک دهه است که شما مردم مسلمان و مؤمن عراق به یاری خداوند متعال از شر صدام_حسین، آن دیکتاتور خون آشام، رهایی یافته اید و تلاش برای تحقق آرزوی دیرینه خود را جهت تشکیلجمهوری_اسلامی برمبنای اتحاد ملی رقم زده اید.

 

این مطلب ۲۹۲۹ بار خوانده شده

چرا دولت به فکر افزایش ۱۰۰ درصدی مناطق آزاد افتاده است؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی ۴۰  دانشگاه کشور پیرامون طرح افزایش مناطق آزاد بیانیه ای صادر کردند که به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی
متاسفانه با خبر شدیم که در هیاهوی مسائل مربوط به فیش های نجومی مجددا موضوع افزایش مناطق آزاد، بدون اصلاح مواردی که در مجلس گذشته منجر به خروج این موضوع از دستور کار گردید، آن هم به قید دو فوریت در دستور کار مجلس فعلی قرار گرفته است.

 

صفحات