این مطلب ۴۱۸ بار خوانده شده

مراسم غبار روبی گلزار شهدای سی سخت برگزار شد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  سپاه فتح، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی گلزار شهدای شهر سی سخت غبارروبی و عطرافشانی شد.

این مراسم با حضور دانش اموزان بسیجی و مسئولین اموزش و پرورش دنا و سپاه این شهرستان برگزار شد.

 

این مطلب ۴۹۷ بار خوانده شده

برگزاری جلسه هماهنگی و پشتیبانی اردوی راهیان نور دانش آموزی سال۹۶+تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی سپاه فتح ،جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانیاردوی راهیان نور دانش آموزی سال۹۶ با حضور فرمانده سپاه فتح، ریاست و معاونین فرهنگی اداره آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین سپاه فتح در سپاه فتح برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ ارجمند مسئول بسیج دانش آموزی استان و دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان ضمن تسلیت شهادت امام حسین(ع) از حسن تعامل و همکاری همه ی اعضای ستاد تشکر کرد.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

گزارش تصویری از طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، دوره یاوران ولایت استانی با حضور ۲۵۴ نفر از فرماندهان واحد انتخاب شده از دوره های شهرستانی از اول تا ۹ شهریو ر ۹۶ طی دوره مجزا برادر و خواهر در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی واقع در روستای دهنو یاسوج برگزار شد.

این مطلب ۱۲۷ بار خوانده شده

بازدید دانش آموزان دوره یاوران ولایت بسیجی از گنجینه دفاع مقدس+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، در این مراسم سرهنگ نصیرزاده به بیان ویژگی های شهید حججی و درس هایی که جوانان امروز باید از این شهید بیاموزند مواری را اشاره داشت.
در ادامه ارجمند مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان گفت: دانش آموزان باید تلاش کند در کنار تحصیل علم با مراجعه به خاطرات و وصایای شهدای  استان از تلاش جهادگونه شهدا الگو بگیرند.

این مطلب ۹۷ بار خوانده شده

آغاز طرح یاوران ولایت با حضور ۳۳۰ دانش آموز دختر و پسردر یاسوج / تمرین کارهای تشکیلاتی از مهترین برنامه های طرح است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در این آیین ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان به بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت:حضرت امام خامنه ای می فرماید: امروز نسل جوان دانش آموزی باید شخصیت خودش را از نظر علمی، اخلاقی نشاط کار، فعالیت های اجتماعی و سیاسی طوری تربیت کند که در هرجایی قرار گرفتند همانند چراغی آن محیط را روشن نمایند و در جایی دیگر از جامعه دانش آموزی به عنوان شجره طیبه نظام اسلامی یاد می کنند.