این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

گزارش تصویری از طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، دوره یاوران ولایت استانی با حضور ۲۵۴ نفر از فرماندهان واحد انتخاب شده از دوره های شهرستانی از اول تا ۹ شهریو ر ۹۶ طی دوره مجزا برادر و خواهر در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی واقع در روستای دهنو یاسوج برگزار شد.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

بازدید دانش آموزان دوره یاوران ولایت بسیجی از گنجینه دفاع مقدس+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، در این مراسم سرهنگ نصیرزاده به بیان ویژگی های شهید حججی و درس هایی که جوانان امروز باید از این شهید بیاموزند مواری را اشاره داشت.
در ادامه ارجمند مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان گفت: دانش آموزان باید تلاش کند در کنار تحصیل علم با مراجعه به خاطرات و وصایای شهدای  استان از تلاش جهادگونه شهدا الگو بگیرند.

این مطلب ۳۴ بار خوانده شده

آغاز طرح یاوران ولایت با حضور ۳۳۰ دانش آموز دختر و پسردر یاسوج / تمرین کارهای تشکیلاتی از مهترین برنامه های طرح است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در این آیین ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان به بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت:حضرت امام خامنه ای می فرماید: امروز نسل جوان دانش آموزی باید شخصیت خودش را از نظر علمی، اخلاقی نشاط کار، فعالیت های اجتماعی و سیاسی طوری تربیت کند که در هرجایی قرار گرفتند همانند چراغی آن محیط را روشن نمایند و در جایی دیگر از جامعه دانش آموزی به عنوان شجره طیبه نظام اسلامی یاد می کنند.