این مطلب ۳۷۶۵ بار خوانده شده

فرمانده سپاه فتح از مناطق محروم چین و لوداب کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، فرمانده سپاه فتح به همراه تنی چند از مسئولان این سپاه با حضور در مناطق محروم استان و شهرستان بویراحمد از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد.

در این بازدید با تلاشهای صورت داده شده از سوی سپاه فتح، سعی در مرتفع کردن برخی از مشکلات این مناطق صورت داده شد.

این مطلب ۳۸۱۹ بار خوانده شده

وقتی کاری با اخلاص برای خوشحالی دل مردم استان انجام می شود بهتر از پروژه های میلیاردی ارزش دارد

به گزارش سایت اطلاع رسانی سپاه فتح، در ابتدای این همایش سردار یدالله بوعلی گفت: هرکسی که به این سازمان ورود می کند چون با نیت خیر وارد می شود و گره ای از مشکلات مردم باز می شود برای ما قابل ارزش و ارج گذاری می باشد.

 

واقعا ما وقتی می بینیم بچه های ارزشی با چه مظلومیتی در مناطقی نظیر دیشموک، زیلایی و جلیل  به مردم خدمت رسانی می کنند جای بسی تقدیر و تشکر می باشد. و وقتی کاری  با اخلاص برای خوشحالی دل مردم استان انجام می شود بهتر از پروژه های میلیاردی ارزش دارد.

 

این مطلب ۲۷۱۵ بار خوانده شده

اردوی جهادی پایگاه مقاومت بسیج ولایت مصلی یاسوج در منطقه لوداب برگزار گردید+تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، اردوی سه روزه جهادی پایگاه ولایت مصلی در روستا های منطقه لوداب، آباده، تل دراز، چال شاهین و خیار کال با موضوعات و خدمات رسانی در زمینه پزشکی، بهداشت وروان، مشاوره و تحکیم خانواده، مشاوره تربیتی کودکان، مامایی، فرهنگی هنری، عقیدتی، مذهبی و.... برگزار گردید.

این مطلب ۳۴۴۸ بار خوانده شده

اردوی جهادی هفت روزه در روستای دشت مازه ناحیه کهگیلویه برگزار گردید+ تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، اردوی جهادی خدمات رسانی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت در مناطق محروم بخش مرکزی کهگیلویه برگزار شد.
گروه جهادی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت ایام تابستان ۹۶ در روستای دشت مازه بخش مرکزی کهگیلویه برنامه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی از قبیل ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای خانواده نیازمند، برگزاری نماز جماعت، آموزش احکام، آموزش نظامی، دیدار با خانواده شهدا و... را به انجام رساندند.

این مطلب ۳۷۰۵ بار خوانده شده

برگزاری اردوی جهادی در روستای دشتروم ناحیه یاسوج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، در راستای کمک به ساخت، مرمت و بازسازی مساجد روستاهای محروم در کنار دیگر فعالیت های در عرصه محرومیت زدایی اردوی جهادی  روستای امیرآباد دشتروم در شهرستان بویراحمد آغاز شد.

این مطلب ۳۷۵۴ بار خوانده شده

برگزاری نشست خبری به مناسبت سالگرد تشکیل بسیج سازندگی با فرمانده ی سپاه پاسداران شهرستان کهگیلویه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، در این نشست سرهنگ سعید برومندزاده اظهارداشت: تفکر جهادی ازاهداف اولیه انقلاب تاکنون بوده است.
برومندزاده افزود:اردوهای جهادی در جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان با استفاده از توان آنها برای سازندگی در روستاها و ایجاد طرح های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی انجام می شود.
برومندزاده گفت: در همین راستا در سال ۹۵ درحوزه محرومیت زدایی و فراغت جوانان در طرح های کشاورزی۴۸۴۲نفرروز اردوی یک روزه برگزار شده است.

این مطلب ۲۹۵۷ بار خوانده شده

فعالیت گروه جهادی شهید عادل تابش در روستای شهرک کره شهبازی +تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، تنوع اهداف و فعالیت‎های بسیج سازندگی یکی از ویژگی‎های این سازمان است که توانسته در عرصه‎های عمران و آبادانی، منابع طبیعی و کشاورزی، بهسازی و زیباسازی مدارس، اشتغالزایی و خدمات درمانی و بهداشتی فعالیت کند.

 

در حال حاضر گروههای جهادی در دانشگاه‌ها، مساجد و محلات برای حضور در مناطق محروم حضور یافته و جهادگران در قالب طرح‎های هجرت ۳ و حرکت‌های جهادی با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مناطق محروم حضور می‌یابند.

 

این مطلب ۲۹۷۶ بار خوانده شده

هم چرخ سانتریفیوژها پنچر شد هم کارخانه‌ها/ دولت یک وعده غذای ۸ میلیون نفر را دفن کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از خبرگزاری دانشجو، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع مسئولان استانی بسیج سازندگی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی ایمان داشتیم و چشممان به خارج از کشور و برجام نبود وضعیتمان بهتر از این بود. قرار بود هم چرخ سانتریفیوژها بچرخد و هم چرخ کارخانه ها اما دیدیم که چرخ هر دو پنچر شد و اقتصاد ما دچار رکود شد و هیچ خیری ندیدیم.

 

این مطلب ۳۰۳۱ بار خوانده شده

فعاليتهاي گروه فرهنگي، جهادي پيشگامان رهايي در ديشموك+ تصاوير

به یاری خداوند و تلاش و همت برادران و خواهران گروه فرهنگی ،جهادی در "پیشگامان رهایی" حرکت تابستان ۹۳ و در بازه زمانی ۱۴ الی ۲۸ شهریور ماه در مناطق محروم و دورافتاده‌ی روستاهاي سرغل، ده گروه سفلي و ده گروه علياء از توابع بخش ديشموك برگزار شد.

مهران كريمي مسئول گروه فرهنگي،جهادي پيشگامان رهايي،گروه اعزامي از بسيج سازندگي سپاه تهران طي گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه فتح در ديشموك:از جمله عرصه‌های خدمات‌رسانی در این حرکت جهادی را اينگونه تشريح كرده اند.