این مطلب ۴۱۳ بار خوانده شده

روز قشر بسیج فرهنگیان و مراسم تجلیل از فرهنگیان همسر پاسدار+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، سردار یدالله بوعلی در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم به فرهنگیان عزیز و فرا رسیدن نیمه شعبان بیان کردند: خانواده‌های پاسداران انقلاب اسلامی در صف مقدم مقابله با تهاجمات فرهنگی می باشند چرا که امروزه دشمن به درون خانواده‌ها نفوذ کرده و درصدد تحریف ارزش‌ها و سبک زندگی اسلامی است.

وی تصریح کرد: حمایت های روحی و معنوی زنان پاسدار از همسرانشان قابل تقدیر است چرا که نقس همسران پاسداران قطعا برای پیشبرد برنامه های سپاه می تواند موثر باشد.

این مطلب ۶ بار خوانده شده

وضعيت كنوني گلزار مطهر شهداي شهر ديشموك در شأن و منزلت شهدا نيست

حجت الاسلام سيد علي مومن زاده نماينده ولي فقيه در جهاد كشاورزي شهرستان كهگيلويه اظهار كرد: وضعيت كنوني گلزار مطهر شهداي شهر ديشموك در شأن و منزلت شهدا نيست و مسئولان بايد به فكر ساماندهي قبور مطهر شهدا باشند.

وي افزود: چه در اين شهر و چه در روستاي برديان و حتي در بعضي ديگر از بخش‌ها و مناطق كه مي‌بينيم، فضاي گلزار مطهر شهدا از وضعيت خوبي برخوردار نيستند كه اين امر درست نيست.

وي تصريح كرد: در حيات امروزي بشر هر چه دارد همه از جانفشاني‌هاي شهدا هستند و همين شهدا باعث شده‌اند كه ما در سايه امام زمان(عج) زندگي راحتي داشته باشيم.