این مطلب ۳۲۸۰ بار خوانده شده

روز قشر بسیج فرهنگیان و مراسم تجلیل از فرهنگیان همسر پاسدار+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، سردار یدالله بوعلی در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم به فرهنگیان عزیز و فرا رسیدن نیمه شعبان بیان کردند: خانواده‌های پاسداران انقلاب اسلامی در صف مقدم مقابله با تهاجمات فرهنگی می باشند چرا که امروزه دشمن به درون خانواده‌ها نفوذ کرده و درصدد تحریف ارزش‌ها و سبک زندگی اسلامی است.

وی تصریح کرد: حمایت های روحی و معنوی زنان پاسدار از همسرانشان قابل تقدیر است چرا که نقس همسران پاسداران قطعا برای پیشبرد برنامه های سپاه می تواند موثر باشد.

این مطلب ۲۵۸۶ بار خوانده شده

وضعيت كنوني گلزار مطهر شهداي شهر ديشموك در شأن و منزلت شهدا نيست

حجت الاسلام سيد علي مومن زاده نماينده ولي فقيه در جهاد كشاورزي شهرستان كهگيلويه اظهار كرد: وضعيت كنوني گلزار مطهر شهداي شهر ديشموك در شأن و منزلت شهدا نيست و مسئولان بايد به فكر ساماندهي قبور مطهر شهدا باشند.

وي افزود: چه در اين شهر و چه در روستاي برديان و حتي در بعضي ديگر از بخش‌ها و مناطق كه مي‌بينيم، فضاي گلزار مطهر شهدا از وضعيت خوبي برخوردار نيستند كه اين امر درست نيست.

وي تصريح كرد: در حيات امروزي بشر هر چه دارد همه از جانفشاني‌هاي شهدا هستند و همين شهدا باعث شده‌اند كه ما در سايه امام زمان(عج) زندگي راحتي داشته باشيم.