این مطلب ۳۳۲۴ بار خوانده شده

روز قشر بسیج فرهنگیان و مراسم تجلیل از فرهنگیان همسر پاسدار+تصاویر

به مناسبت رو زقشر بسیج فرهنگیان مراسم تجلیل از فرهنگیان همسر پاسدار با حضور سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان و مسئولین محترم معاونت ها و اقشار بسیج و مدیر کل و معاون آموزش و پرورش برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، سردار یدالله بوعلی در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم به فرهنگیان عزیز و فرا رسیدن نیمه شعبان بیان کردند: خانواده‌های پاسداران انقلاب اسلامی در صف مقدم مقابله با تهاجمات فرهنگی می باشند چرا که امروزه دشمن به درون خانواده‌ها نفوذ کرده و درصدد تحریف ارزش‌ها و سبک زندگی اسلامی است.

وی تصریح کرد: حمایت های روحی و معنوی زنان پاسدار از همسرانشان قابل تقدیر است چرا که نقس همسران پاسداران قطعا برای پیشبرد برنامه های سپاه می تواند موثر باشد.

سردار بوعلی گفت: همراهی زنان با همسران خود در فراز و نشیب های زندگی موجب افزایش قدرت و انگیزه همسران در انجام مسئولیت و ماموریت های محوله در شغل های سازمانی و اجتماعی آنها می شود چرا که پاسداران انقلاب باید در هر نقطه ای از جغرافیای کشور باید نقش خود را ایفا کنند.

سردار بوعلی با اشاره به نقش معلمین بیان کرد: ریشه همه آنچه که انسان ها در حوزه فردی و اجتماعی در طول دوران زندگی کسب کرده و می کنند از تعلیم و تربیت معلمان نشأت می گیرد چرا که این معلمین هستند که به انسان های نقش می دهند که به وظایفشان عمل کنند و معلمی نباید صرف ارائه درس باشد بلکه باید جنبه تربیتی و بصیرت بخش به جامعه امروزی که همان خانواده ها هستند باشد.

هادی زارع پور مدیر کل آموزش و پرورش در این مراسم با اشاره به نقش و جایگاه معلمان بیان کرد: معلم تنها یک آموزگار برای انتقال معلومات علمی و دانش نیست بلکه الگویی بانفوذ است که نمی‌تواند نسبت به اصول اخلاقی خویش بی‌تفاوت باشد، چون محدوده‌ی اخلاقیاتش فراتر از خود اوست و در واقع اخلاق و عمل معلم در جریان آموزش به مراتب بیش‌تر از سخن و کلامش بر شاگردان اثر خواهد داشت. از همین رو، در بسیاری از موارد شاگردان در شخصیت‌پذیری خود نقش معلم را بسیار مؤثر می‌دانند.

در پایان این مراسم از معلمین زحمتکش تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.