این مطلب ۳۷۷۶ بار خوانده شده

برگزاری اردوی جهادی در روستای دشتروم ناحیه یاسوج

اردوی جهادی ۷ روزه برای کمک در ساخت مسجد روستای امیر آباد دشتروم با حضور بسیجیان سپاه ناحیه عشایر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، در راستای کمک به ساخت، مرمت و بازسازی مساجد روستاهای محروم در کنار دیگر فعالیت های در عرصه محرومیت زدایی اردوی جهادی  روستای امیرآباد دشتروم در شهرستان بویراحمد آغاز شد.
بهمنیار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه گفت: کمک به سازندگی و محرومیت زدایی و طرح های اقتصاد مقاومتی و برگزاری اردوهای جهادی ۷ روزه برای کمک به مرمت و بازسازی مساجد روستایی در بسیاری از روستاهای محروم شهرستان برگزار گردیده و در راستای رفع محرومیت در شهرستان، ساخت مسجد، خانه عالم، مدرسه، سرویس های بهداشتی، حمام و ... فعالیت های موثری از سوی ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان صورت گرفته است.
بهمنیار افزود: بسیج سازندگی همچنین درعرصه های عمرانی و خدماتی، بهسازی و مرمت مدارس، ساخت و بهسازی و تکمیل و گسترش مساجد در مناطق محروم شهرستان به وسیله ی گروه های جهادی، پیگیری و ادامه روند اجرایی پروژه های محرومیت زدایی خدمات قابل توجهی را ارائه داده و این امر را از وظایف خود می داند.

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.