این مطلب ۳۵۲۳ بار خوانده شده
به همت حوزه شهید فهمیده:

اردوی جهادی هفت روزه در روستای دشت مازه ناحیه کهگیلویه برگزار گردید+ تصاویر

اردوی جهادگران بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت که به مدت ۷ روز برگزار شد تعداد ۶۰ دانش آموز در قالب ۳ گروه ۲۰ نفره حضور داشتند و خدمات متنوعی را به مردم این روستای ارائه دادند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح استان، اردوی جهادی خدمات رسانی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت در مناطق محروم بخش مرکزی کهگیلویه برگزار شد.
گروه جهادی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت ایام تابستان ۹۶ در روستای دشت مازه بخش مرکزی کهگیلویه برنامه های عمرانی، فرهنگی و آموزشی از قبیل ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای خانواده نیازمند، برگزاری نماز جماعت، آموزش احکام، آموزش نظامی، دیدار با خانواده شهدا و... را به انجام رساندند.
دانش آموزانی که تا دیروز قلم در دست در سنگر علم ودانش مدرسه مشغول تحصیل علم بوده اند، امروز در سنگر جهادی بیل و کلنگ و گاری به دست گرفته اند تا مشکلی هر چند کوچک از مردم این روستا را حل کنند و در فرصت اندک، کاری در خور صاحبان اصلی این انقلاب انجام داده باشند.
مسئول حوزه بسیج بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت با اشاره به زمینه‌ فعالیت اردوها خاطرنشان کرد: این عرصه‌ها شامل فعالیت‌های عمرانی، آموزش‌های فرهنگی، برنامه‌های آموزشی درسی، علمی، قرآنی و احکام و... می شود.
این مسئول افزود: در بحث عمرانی یکی از خانواده های نیازمند روستا شناسایی شد و به کمک و همت جهادگران دانش آموز سرویس بهداشتی و حمام به صورت کامل ساخته و در اختیار این خانواده قرار گرفت.
وی گفت: در این اردو ۷ روزه دانش آموزان جهادگر به باغداران روستا در جهت غرس کردن و نگهداری بهتر درختان کمک کردند.
دانایی با اشاره به فعالیتهای فرهنگی انجام شده گفت: در این ۷ روز فعالیت هایی از جمله: برگزاری برگزاری مسابقات ورزشی، آموزش نظامی،برگزاری نماز جماعت، کلاس های علمی، دیدار با خانواده شهدا و... انجام گرفت.
مسئول حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت با بیان این‌که اردوهای جهادی بستر خوبی برای مبارزه با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: در حال حاضر ما سلاح خوبی برای مقابله با جنگ نرم دشمن داریم که باید آن را تجهیز کرده و جوانان را آگاه کنیم.
وی گفت: هدف از برگزاری اردو جهادی کمک به وضعیت عمرانی مناطق محروم، پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان، کمک به دولت در امر سازندگی، ترویج فرهنگ کار و تلاش و کسب تجربه و مدیریت برای دانش آموزان می باشد.
به طور قطع برگزاری اردوهای جهادی در مناطق دورافتاده و محروم علاوه بر مزیت‌های فراوانی که به همراه دارد بهترین بستر برای تربیت مدیران انقلابی برای جامعه است.

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.