شنبه 13 آبان 1396 | 15:50
13 آبان ماه یک تاریخ در طول زمان است/تحریم های کاتسا نشان از دشمنی دیرینه آمریکا با روح آزادگی این انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، شهرام مهدوی مطلق سخنران مراسم یوالله ۱۳ابان شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا گفت:امروز ایران اسلامی مدیون از خودگذشتی رزمندگان اسلام و شهیدانی است که برای این انقلاب خونها و جانها دادند.

 

وی با تقدیر از حضورحماسی دنا نشینان در مراسم ۱۳ابان بیان کرد:دنا نشینان نشان داده اند که مردان همیشه در صحنه وسرسخت برای حضور در روزهای مهم انقلاب هستند.

13 آبان ماه یک تاریخ در طول زمان است
وی انقلاب اسلامی را پرتوی از عاشورا و یوم الله حسینی دانست و افزود:نگاه ما و ۱۳ ابان یک تاریخ در طول زمان است.
مهدوی با اشاره به این موضوع که 13 آبانماه یک تاریخ در عرصه بین المللی است که برگرفته از  نهضت عاشورا است،تصریح کرد:13 آبانماه روزی در امتداد انقلاب اسلامی است.
مهدی با تاکید بر اینکه اگر در روز ۱۳ابان این حماسه به راه نمی افتاد امروز سخنی از پیاده روی جهانی اربعین حسینی نبود، بیان داشت: اگر این حماسه در این تاریخ اتافق نمی افتاد چه کسی می توانست امروز این صحنه بزرگ جهان تشییع را ببیند.

13 آبانماه انقلاب دوم ایران اسلامی
وی ادامه داد :۱۳ابان انقلاب دوم ایران اسلامی بود که در پرتو انقلاب صورت کرفت و امروز شعار مشترک همه اربعینی ها همین شعارمرگ بر امریکا است و امروز تمام مستضعفان جهان شعارمرگ برامریکا میدهند.
مهدویآمریکا و سران استکبار جهانی با ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: دعوا ودشمنی دیرینه آمریکا امروز نه بر سلاح هسته ای و نه موشک و حقوق بشر است بلکه دشمنی انها  با کلیت انقلاب و این نهضت است.

آمریکا با ما بر سرح انرژی هسته ای و موشک دعوا ندارد
وی ادامه داد:مگر حادثه طبس ،نوژه و جنگ تحمیلی  مگر بر سر سلاح هسته ای و حقوق بشر بود، باید گفت نه ، آمریکاییها با اصل این انقلاب و این نهضت مشکل دارند.
مسول بسیج دانشجویی استان بهانه غرب برای منزوی کردن ایران اسلامی در صحنه بین الملل دانست و  تصریح کرد:آن روزی که کودتادی ۲۸مرداد اتفاق افتاد و دولت دکتر مصدق  سقوط کرد ،مصدق به آمریکا پناه برده بود اما بوسطه هیمن کشور سقوط کرد ، اینها صحنه  های از تاریخ است که باید بدانیم.

تحریم های کاتسا نشان از دشمنی دیرینه آمریکا با روح آزادگی این انقلاب است
مهدوی به تحریم های کاتسا علیه ایران اسلامی از سوی کنگره آمریکا اشاره کرد و گفت:کسانیدکه امروز در تحریم های کاتسا هستند افرادی نیستند که در سیاست و بزینس و یا در اقتصاد باشند بلکه فرزندان جهادی و انقلابی این ملت اند ،پس این مسئله نشان میدهد آمریکا ییها با روح مبارزه خواهی این ملت مشکل دارند.
وی گفت:عمق کینه امریکا با ما همین تفکر شیعی و کربلایی عاشورایی حسینی است و آنها می خواهند فرهنگ امام حسین و روح آزادگی را از بین بیرند.
مهدوی گفت:مسولین باید امروز حادثه تسخیرلانه جاسوسی آمریکا را باید در کتابهای بیاورند تا بتوان به برخی  از شبه ها جواب داد.
سخنران مراسم ۱۳ابان دنا نشینان گفت:طبق عرف درست است که هر سفارت جز خاکی از آن کشور است ولبه دنا توطئه؛ کودتا و جاسوسی است باید در راستای تنبیه و برملا کردن نقشه های آنان آن سفارت را بست.

شعار مرگ برآمریکا شعاری جهانی است
وی ادامه داد:فریاد امام علیه آمریکا یک فریاد همیشگی بود که از ماجرای کاپتالاسیون شروع شد و این شبهه که می گویند امام در برابر یک کار از پیش طراحی شده قرار گرفت که همان لتسخیر لانه جاسوسی است،یک توهین به تفکر امام است، بلکه امام خودش یکی از شروع کنندگان مبارزه با استکبار بود و این کار را تحسین کرد.

مهدوی خاطر نشان کرد: شعار مرگ بر آمریکا از لسان زبان مبارک امام راحل  گفته شده است و باید بدانیم تا روح این انقلاب زنده است شعار مرگ برآمریکا همچنان پربرجاست.


انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.